info@fitnessakademi.com | +90 212 351 36 56

Türkiye’nin ilk ve Tek Online Platforma sahip Uluslararası Personal Trainer Eğitmenlik Kursu Fitness Akademi farkıyla başlamıştır.

Katılım Koşulları

- 18 yaşını doldurmuş olmak
- En az lise mezunu olmak

Katılım için gerekli belgeler
- 1 adet Kimlik Fotokopisi
- Bir adet diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi

Eğitim
Silver Paket : Online Personal Trainer Eğitmenlik Kursu (Web sitesi üzerinden bir şifre ve kullanıcı ismiyle girerek eş zamanlı gerçek bağlantı, canlı izleme ve dersi takip etme fırsatı yaratır.)

Bronze Paket : Offline Personal Trainer Eğitmenlik Kursu (Web sayfası üzerinden bir şifre ve kullanıcı ismiyle geçmiş derslerin bilgilerine ve sınavlarına ulaşabilir ve eğitimi tamamlayabilirsiniz.)

Başlangıç Tarihi
Online Personal Trainer Eğitmenlik Kursu , satın alma işleminden hemen sonra aktif hale gelecektir fakat canlı yayınlar İstanbul’da yapılacak olan sertifika programı ile eş zamanlı olarak internet üzerinden başlayacaktır.

Offline Personal Trainer Eğitmenlik Kursu satın alma işleminden hemen sonra aktif hale gelecektir.

Eğitim Lokasyonu
https://online.fitnessakademi.com

Eğitim Süresi
3 Ay

Satın alma işlemini aşağıda yer alan banka hesap bilgilerine EFT/Havale ile yapabilirsiniz. Satın alma işleminden hemen sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Her iki sistemde de https://online.fitnessakademi.com/ dan giriş yapabiliyorsunuz. Sisteme giriş yaptığınızda Personal Trainer Eğitimi Aşamalı Eğitim adı altında 18 Konu yer almaktadır. Her bir konunun ders kitabı , ders videoları, ders sunumu , çalışma kitapçığı ve deneme sınavı yer almaktadır.

Silver Pakette : Online sistemde Aşamalı Eğitim kısmında anatomi eğitimi içerisine girdiğinizde bu konuyla alakalı dokumanlar burada yer almaktadır. Bunları görüntüleyebileceksiniz.
Online sistemden derse canlı bağlanıp izleyebilecek, eğitmene soru dahi sorabileceksiniz. Her hafta sonu 10.00-16.00 saatleri arasında canlı yayın size açık olacaktır ve dersi bulunduğunuz her yerden bilgisayarınız ile takip edebileceksiniz. Canlı dersi kaçırmanız durumunda sistemde kayıtlı olan önceki ders videolarını izleyebilirsiniz.
Bronze Pakette : Offline sistemde Aşamalı Eğitim kısmında anatomi eğitimi içerisine girdiğinizde bu konuyla alakalı dokumanlar burada yer almaktadır. Bunları görüntüleyebileceksiniz.
Sisteme yüklü ders videoları vardır ve bunları istediğiniz zaman girip görüntüleyebilirsiniz. 
Not : Online ve Offline sistemde de uygulama dersleri için ve sınav için 3 hafta sonu  İstanbul gelmeniz gerekmektedir. Sınav iki aşamalıdır hem teorik hem de pratik şekildedir.

 

 

PROGRAM İÇERİKLERİ Uzaktan Eğitim Paketleri   Yerinde Eğitim Paketleri
BRONZE SİLVER SİLVER PLUS GOLD GOLD PLUS ELİTE ELİTE PLUS
* M.E.B SINAVI      
* EREPS PERSONAL SINAVI
* NCSF PERSONAL TRAINER SINAVI          
* 6 GÜNLÜK PRATİK GRUP FİTNESS EĞİTİMİ          
* 560 SAYFA PT KİTABI
* 135 SAYFA ÇALIŞMA KİTABI
* 50 SORULUK 1. DENEME      
* 50 SORULUK 2. DENEME      
* ARA BÖLÜM QUIZLERİ      
* DERS SUNUMLARI  
* ONLINE SİSTEME ERİŞİM  

* 4 GÜN 2’ŞER SAAT WEBİNAR

         
* 6 GÜN PRATİK EĞİTİM
* TOPLAMDA 20 GÜN YERİNDE EĞİTİM      
           

KARTLARINA 12 TAKSİT İMKANI

KAZANIN


ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA DEBİT KARTI

İLE SATIN ALMA İMKANI


PİKARE 2015