Türkiye’nin ilk ve Tek Online Platforma sahip Uluslararası Personal Trainer Eğitmenlik Kursu Fitness Akademi farkıyla başlamıştır.

Katılım Koşulları

- 18 yaşını doldurmuş olmak
- En az lise mezunu olmak

Katılım için gerekli belgeler
- 1 adet Kimlik Fotokopisi
- Bir adet diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi

Eğitim
Silver Paket : Online Personal Trainer Eğitmenlik Kursu (Web sitesi üzerinden bir şifre ve kullanıcı ismiyle girerek eş zamanlı gerçek bağlantı, canlı izleme ve dersi takip etme fırsatı yaratır.)

Bronze Paket : Offline Personal Trainer Eğitmenlik Kursu (Web sayfası üzerinden bir şifre ve kullanıcı ismiyle geçmiş derslerin bilgilerine ve sınavlarına ulaşabilir ve eğitimi tamamlayabilirsiniz.)

Başlangıç Tarihi
Online Personal Trainer Eğitmenlik Kursu , satın alma işleminden hemen sonra aktif hale gelecektir fakat canlı yayınlar İstanbul’da yapılacak olan sertifika programı ile eş zamanlı olarak internet üzerinden başlayacaktır.

Offline Personal Trainer Eğitmenlik Kursu satın alma işleminden hemen sonra aktif hale gelecektir.

Eğitim Lokasyonu
https://online.fitnessakademi.com

Eğitim Süresi
3 Ay

Satın alma işlemini aşağıda yer alan banka hesap bilgilerine EFT/Havale ile yapabilirsiniz. Satın alma işleminden hemen sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Her iki sistemde de https://online.fitnessakademi.com/ dan giriş yapabiliyorsunuz. Sisteme giriş yaptığınızda Personal Trainer Eğitimi Aşamalı Eğitim adı altında 18 Konu yer almaktadır. Her bir konunun ders kitabı , ders videoları, ders sunumu , çalışma kitapçığı ve deneme sınavı yer almaktadır.

Silver Pakette : Online sistemde Aşamalı Eğitim kısmında anatomi eğitimi içerisine girdiğinizde bu konuyla alakalı dokumanlar burada yer almaktadır. Bunları görüntüleyebileceksiniz.
Online sistemden derse canlı bağlanıp izleyebilecek, eğitmene soru dahi sorabileceksiniz. Her hafta sonu 10.00-16.00 saatleri arasında canlı yayın size açık olacaktır ve dersi bulunduğunuz her yerden bilgisayarınız ile takip edebileceksiniz. Canlı dersi kaçırmanız durumunda sistemde kayıtlı olan önceki ders videolarını izleyebilirsiniz.
Bronze Pakette : Offline sistemde Aşamalı Eğitim kısmında anatomi eğitimi içerisine girdiğinizde bu konuyla alakalı dokumanlar burada yer almaktadır. Bunları görüntüleyebileceksiniz.
Sisteme yüklü ders videoları vardır ve bunları istediğiniz zaman girip görüntüleyebilirsiniz. 
Not : Online ve Offline sistemde de uygulama dersleri için ve sınav için 3 hafta sonu  İstanbul gelmeniz gerekmektedir. Sınav iki aşamalıdır hem teorik hem de pratik şekildedir.
Not : Online ve Offline sistemde de Temel İlk Yardım Eğitimi almış olmak zorunludur.
Belirlenen ücretin yanı sıra ACE Personal Trainer Sınavına girmek isterseniz de bu sınavın ücreti 400 USD’dir. Bu sınavı İstanbul , Ankara ya da İzmir de online sınav merkezinde alabiliyorsunuz. Tercih edeceğiniz konum, lokasyon ve saatte sınav giriş işlemleriniz tarafımızca sağlanacaktır. Eğitim ve sınavlar tamamen Türkçe’dir.

GARANTİ BANKASI KURUMSAL HESAP
Mavi Vizyon Org.Tic Ltd. Şti.
342-6298122 MASLAK
TR20 0006 2000 3420 0006 2981 22

 

 

PROGRAM İÇERİKLERİ BRONZE SİLVER GOLD GOLD
PLUS
EREPS - BVFT SINAVI
MEB SINAVI    
560 SAYFA PT KİTAP
135 SAYFA ÇALIŞMA KİTAPÇIĞI
DERS SUNUMLARI  
50 SORULUK DENEME SINAVI
60 SORULUK DENEME SINAVI  
BÖLÜM QUIZLERİ
DERS VİDEOLARI  
DERSE CANLI BAĞLANTI    
PRATİK EĞİTİM ( 4 GÜN )
20 GÜN YERİNDE EĞİTİM    
FİYATLANDIRMA 1750 TL + KDV 2250TL + KDV 3250 TL + KDV 3750 TL + KDV
       
 

 


PİKARE 2015