info@fitnessakademi.com | +90 212 351 36 56
SPONSORLAR
bluevision fitness akademi


Fitness sektöründe dünya standardında kaliteyi temsil ediyoruz.
Fitness Sektörünün Lider Firması. Argedan.


Argedan Bilişim Hizmetleri 1993 yılında sadece özel yazılımlar üretmek için kurulan bir oluşumdur. Bu misyonla 1998′’e kadar bir çok değişik sektörlere program yazarak faaliyetlerine devam ettirmiştir. 1998′den bu yana ise özel yazılım dışında İş Yönetimi Uygulamaları alanında, yazılım – özel donanım çözümleri ve firmalara eğitim vermek amacıyla yeniden yapılanarak bilişim sektöründeki hizmetlerini Argedan kurumsal kimliği ile devam ettirmektedir. Hedef müşteri kitlesi olan orta ve büyük ölçekli müşterilerine kendi geliştirdiği ürünleri ile hizmet vermektedir.

Standart yazılım geliştirme faaliyetlerinin yanısıra, dünyanın önde gelen şirketlerinin teknoloji çözümlerini yakından takip etmektedir. Argedan firmalara özel ve anahtar teslimi projeler üstlenerek kalıcı çözümler üretmektedir. Argedan’ın misyonu İş Yönetimi Uygulamaları alanında, Şirketlerin değişik coğrafi bölgelerdeki yatırımlarını, dağıtık veritabanları ve küresel entegrasyon yoluyla yönetilmesini, işletmeler arası ve işletme içi bölümlerin birbirleriyle hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışını sağlayarak şirketlerin sahip olduğu kaynakları daha etkin ve verimli kullanmasını, karar verme süreçlerini destekleyerek değişen piyasa şartlarına daha hızlı ve doğru tepki vermesini sağlayacak Bilgisayar Yazılımları ve Uygulamaları geliştirmektir.

Tecrübe Güç'tür! Argedan'ın Gücü; Benzersiz Tecrübesidir! .

Sağlık İçin Teknolojiler


Firmamız, TANITA Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur. 2003 yılından itibaren de Medikal Sektörde genişlemesini yeni temsilcilikler ile birlikte yoğunlaştırmıştır.

Bugün Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün yapısının geniş olması, müşteri yapısının da geniş olmasını beraberinde getirmiştir. Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır.Ürün Portföyünün oluşturulmasında müşteri istek, arzu ve görüşleri önemli yer tutmaktadır. Ürünler seçilirken ürün markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı, problem çıkarmayan, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslar arası kalite standartlarına sahip olan ürünler tercih edilmektedir. Satış sonrası teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Ürünlerimizin Türkçe Kullanım Kılavuzları bulunmaktadır, Profesyonel Ürünlerde “demo” ve “eğitim” olanakları Firmamızca sunulmaktadır. Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuarlar, kongreler ve mesleki sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri yakinen takip eder, bu konuda müşterilerini de bilgilendirir. Ürün kalitesi ve müşteri kalitesi ile dikkat çeken Firmamız, hizmet kalitesi ile de sizlere hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

 
PİKARE 2015