info@fitnessakademi.com | +90 212 351 36 56

Fitness Akademi’yi ve eğitim programlarını diğer kurumlar ve programlardan ayıran en önemli özellik, eğitim ve sınavların uluslararası akreditasyonudur. Blue Vision Fitness Akademi’nin verdiği tüm sertifikasyon eğitimleri, gelişim seminerleri ve sertifikasyon sınavları M.E.B ,European Health and Fitness Association® (EuropeActive / EREPS ) American Council on Exercise® ve National Council on Strength & Fitness® tarafından onaylıdır.

Türkiye’nin ilk ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tek Personal Trainer eğitmenlik kursu olan Fitness Akademi’de eğitimimize katılıp, sahip olacağınız Milli Eğitim Bakanlığı sertifikanız ile kanunen Türkiye’deki bütün spor merkezlerinde Personel Trainer Eğitmeni olarak iş imkanı bulabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olabilmek için verilen eğitimin sonunda yapılan teorik ve uygulama sınavlarından en az 50 puan almanız gerekmektedir. Sınavdan başarısız olan öğrencilerin, ücretsiz ikinci sınav hakları mevcuttur. 75 puan ve üzeri alan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanın yanında EREPS (European Register Of Exercise Professionals)sertifikasına da sahip olabilecektir.

EREPS (European Register Of Exercise Professionals) sertifikası nedir?
EREPS sertifikasına sahip olan kişiler Avrupa’nın ve dünyanın 36 ülkesinde geçerli Personal Trainer Qualification – 4 sertifikasına sahip olacaktır. Ayrıntılı bilgi için; www.europeactive.eu

NCSF (National Council on Strength and Fitness) Sertifikası
Amerika’daki 300 sertifika sistemi içerisinde ilk 5’te yer alan NCSF (National Council on Strength and Fitness), USREPS’e (The United States Registry of Exercise Professionals) akredite olmuş 8 kurumdan bir tanesidir. usreps.org/
NCSF sertifikalarından birine sahip olmak için NCSF tarafından uygulanan çoktan seçmeli sınavlarda geçerli puan almak gerekir. Alınan sınav puanın geçerli olabilmesi için en az 75 puan alınması yeterli olacaktır. Belge aldıktan sonra da eğitmenlerin, NCSF tarafından kredilendirilen gelişim seminerleri ve yayınları takip etmek suretiyle bilgilerini güncellemesi gereklidir. Sertifika geçerlilik süreleri iki yıldır. İki yıl içerisinde gelişim semineri görmek, ve Temel İlk Yardım Belgesini güncellemek koşulları aranır. Bahsedilen eğitim ve sertifika programlarını tek bir çatı altında toplayan Fitness Akademi’den alacağınız eğitimle, işgücü kaybı ve herbiri için ayrı ücretlendirilme olmadan sahip olabilirsiniz.

Sorularınız ve ayrıntılı bilgi için; +90 212 351 36 56

 

PROGRAM İÇERİKLERİ
NCSF SINAVI    
EREPS SINAVI
M.E.B. SINAVI
GRUP FİTNESS EĞİTİMİ    
FA KİTAP
6 ADET ARA SINAV
1. DENEME SINAVI ( 50 SORU )
2. DENEME SINAVI ( 50 SORU )
ÇALIŞMA KİTAPÇIĞI      
ONLINE DERS VİDEOLARI      
DERS SUNUMLARI      
ONLINE FA KİTAP      

2 GÜN WORKSHOP

       

4 GÜN WORKSHOP

       

6 GÜN WORKSHOP

       

20 GÜN YERİNDE EĞİTİM

       
    HEMEN KAYIT OL  

 


KARTLARINA 12 TAKSİT İMKANI

KAZANIN


ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA DEBİT KARTI

İLE SATIN ALMA İMKANI


PİKARE 2015